Kvalita

Lavera garancia kvality

Lavera 25 rokov

Prírodnú kozmetiku lavera pre vás vyrábame s láskou a radosťou. Naším cieľom je ponúkať výrobky s nedráždivým zložením, okúzľujúcimi vôňami, hodvábnu konzistenciou a jednoduchým použitím. Už viac ako 25 rokov nájdete v našom sortimente prípravky pre celú rodinu - pre ženy, mužov, deti, ale aj špeciálne zameranú starostlivosť: proti UV žiareniu či moderné dekoratívnu kozmetiku. Unikátny receptúry vznikajú v našich vlastných laboratóriách - môžeme tak garantovať tú najvyššiu kvalitu.

Certifikáty kvality výrobkov lavera

NATRUE

Certifikácia NATRUE zaručuje 100% čisté, prírodné zloženie. Dohliada na absenciu akýchkoľvek syntetických látok či ropných produktov. Suroviny, ako sú rastlinné oleje a vosky, bylinné extrakty či éterické oleje, musia pochádzať z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva alebo z voľného zberu. Výrobok napríklad nesmie obsahovať žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumácie, akékoľvek množstvo parafínu, vazelíny či iných ropných produktov. Výrobok ani suroviny nesmú byť testované na zvieratách.

Vegan

Certifikát garantuje, že výrobok neobsahuje žiadne živočíšne produkty. Registráciu a podrobnú kontrolu vykonáva vegan Society Asociácia v Londýne.

Bio

Logo BIO zaručuje, že použité suroviny pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Made in Germany

Produkty Lavera sú vyrobené v Nemecku blízko Hannoveru.

Against animal research

Lavera nevykonáva testovanie na zvieratách – produkty Lavera sú testované na dobrovoľníkoch pod dohľadom dermatológov.