O nás

LAVERA PRE ZDRAVIE, KRÁSU A POHODU

Prírodnú kozmetiku lavera pre vás vyrábame s láskou a radosťou. Naším cieľom je ponúkať výrobky s nedráždivým zložením, okúzľujúcimi vôňami, hodvábnou konzistenciou a jednoduchým použitím. Už viac ako 25 rokov nájdete v našom sortimente prípravky pre celú rodinu - pre ženy, mužov, deti, ale aj špeciálne zameranú starostlivosť: proti UV žiareniu či modernú dekoratívnu kozmetiku. Unikátne receptúry vznikajú v našich vlastných laboratóriách - môžeme tak garantovať tú najvyššiu kvalitu.

Pre všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej

Sám zakladateľ Thomas Haase od detstva trpel dermatitídou. Jeho pokožka nezniesla žiadne konvenčné prípravky, a tak mu nezostalo, než si vhodnú starostlivosť začať vyrábať. "Sám potrebujem tú najčistejšiu a najcitlivejšiu starostlivosť, preto kladiem veľký dôraz na to, aby naše prípravky poskytovali dlhodobú ochranu a aby nedráždili ani alergicky reagujúcu pleť." Aj to je jeden z dôvodov, prečo lavera neustále hľadá nové ingrediencie aj výrobné postupy s cieľom pomôcť problematickej pleti.

Z rodinnej firmy svetovou špičkou

lavera bola založená roku 1987 ako rodinný podnik na malom statku blízko Hannoveru s cieľom vyrábať 100% prírodnú kozmetiku. Dnes má cez tristo zamestnancov a patrí medzi štyroch najvýznamnejších výrobcov prírodnej kozmetiky na svete. Zakladateľ firmy Thomas Haase sa dodnes podieľa na vývoji všetkých receptúr a inovácií postupov s cieľom pomôcť problematickej pleti.

Najvyššia kvalita zaručená certifikáciou

Prírodná kozmetika lavera nikdy nerobila kompromisy v kvalite. 100% prírodné ingrediencie a účinné kombinácie bylín sú základom jej zloženia. Okrem certifikátu BDIH, BIO či NATRUE, ktoré zaručujú kvalitu a prírodnosť výrobku aj všetkých použitých ingrediencií, sa lavera pýši mnohými oceneniami medzinárodných porôt či najlepšími hodnoteniami v eko testoch.

Moderné a vedecké

Produkty lavera sú moderné nielen svojou koncepciou, ale aj dizajnom a použitými ingredienciami. Výrobná technológia sa riadi najnovšími vedeckými poznatkami. Vybavenie firemných laboratórií je neustále inovované a dopĺňané presnými, modernými prístrojmi. Kozmetika Lavera je vyrábaná pre potreby dnešnej doby plné zhonu a stresu. Prináša uvoľnenie a pomáha navodiť pohodu tela, mysle a duše.